Nevşehir Güner Kız Apartı Evinizin Konforunu Aratmayacak

Güner Kız Apartı Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi kampüsüne yürüme mesafesinde hizmet vermektedir. Apartımızın lokasyonu havasının temizliği, sakin ve huzurlu bir semttedir.

1+1 odalarımız seçkin ve refah düzeyi yüksek ailelerin oturduğu semt olan 2000 evler mahallesinde bulunmaktadır. Çevreye rahatsızlık verecek oluşumlar yoktur. Gece ve gündüz aileler, bayan ve çocukların gönlünce dolaşabildiği semtte oluşumuz öğrencilerin ailesine güven vermektedir. Güner Apart'ın bulunduğu yerden şehir içi dolmuşları ile Nevşehir'in her yerine ulaşmanız çok kolay. Bununla beraber, tüm ihtiyaçların yakın çevreden görülmesi mümkün. 
Nevşehir Kız Apartı Güner
Nevşehir Kız Apartı Güner Apart
Bu nedenle, sevgili gençler Nevşehir'de nerede kalacağım diye düşünmeyin.Temiz ve güvenli odalarımızda aile ortamının sıcaklığını hissedeceksiniz. Güner Apart'da kaldığınızda: aileniz sizin için endişe etmeyecek, siz de rahat ve huzurlu olacaksınız. Bize güvenin, çünkü biz işimizi iyi yaparız. İşletmeye başladığımızdan bu zamana kadar aparımızda kalan konuklarımızın memnuniyeti bizlere güç vermektedir.Siz de Güner Kız Apartını tercih ettiğinize memnun kalacak çevrenize tavsiye edeceksiniz.